Jak ubierać się do pracy w biurze?

Jak ubierać się do pracy w biurze?
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

moda (11)Fakty są takie: ubiór świadczy o człowieku. Nie trzeba być ubranym modnie i drogo, ale należy przestrzegać pewnych reguł. Nawet jeśli w biurowej pracy nie obowiązuje dress code, warto wiedzieć w czym wypada pojawiać się w pracy, a w czym nie za bardzo. Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę, że ubiór bardzo często świadczy o charakterze danej osoby, a to można wykorzystać i obrócić w zaletę, a nie wadę. Od tego jak się ubieramy, zależy to, jak jesteśmy postrzegani przez innych pracowników i szefa. Noszenie odpowiednio dobranego stroju pomaga zachować dobrą reputację i zbudować pozytywny wizerunek, co jest niezwykle ważne, np. jeśli w pracy mamy kontakt z klientami.
To, że stój zawsze powinien być czysty i wyprasowany to banały, których chyba nie trzeba tłumaczyć i się w nie zagłębiać. Stój powinien komponować się w całość, wszystkie elementy powinny do siebie pasować. Nie należy rezygnować z dodatków – to one budują naszą indywidualność, nie można jednak z nimi przesadzić. Co za dużo, to niezdrowo. Kolory powinny być stonowane, podstawowe, klasyczne lub pastelowe. Buty przede wszystkim powinny być wygodne, bo niedopuszczalne jest przecież chodzenie boso lub w skarpetkach. Powinny zakrywać palce i pietę. Całość powinna cechować się elegancją.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, Tanie multiplikatory, kawitacja kielce, szkiełkowanie kraków, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Szamba Betonowe Piaseczno, wałki pa66, Fotodepilacja Żary, standy eliptyczne cena druku, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy