Olejek kokosowy na włosy

Olejek kokosowy na włosy
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

olejek-kokosowy-na-wlosy-6W wielu miejscach takich jak fora internetowe spotkać się można ze stwierdzeniem, iż w odbudowaniu struktury zniszczonych włosów pomaga kuracja za pomocą olejku kokosowego. To kosmetyk, który jest naturalnego pochodzenia, jego stosowanie jest bardzo przyjemne, a sam w sobie jest bardzo wydajny.
Jedną z zalet jakie wypływają ze stosowania substancji takiej jak olejek kokosowy na włosy jest jego kojący wpływ na skórę głowy. Smarując włosy właśnie tą substancją, możemy przywrócić naszym włosom blask i naprawdę zdrowy wygląd. Ten właśnie olej wnika w cebulki oraz odżywia włosy. Dostarcza im niezbędnych składników mineralnych, takich jak np. magnez. Pobudza włos do regeneracji oraz skutecznie leczy łupież. Wpływ olejku na strukturę jest bardzo znaczący. Substancja zamyka łuskę włosa, dzięki czemu staje się on lśniący. Jego działanie dociera również do końcówek włosa, który nie rozdwaja się. Dodatkowym plusem jest to, że masaż skóry poprawia jej ukrwienie.
Stosowanie olejku kokosowego jest bardzo łatwe. To, ile powinno się nałożyć go na włosy, zależy od tego jakiej są one długości. Dobrym pomysłem jest wcześniejsze zwilżenie włosów i wcieranie oleju masując skórę głowy opuszkami palców. Taki proces leczenia włosów można powtarzać co 2-3 dni.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy