Olejek ze słodkich migdałów

Olejek ze słodkich migdałów
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

Olejek ze slodkich migdalow (8)Od kilku lat rynek kosmetyczny przeżywa odrodzenie. Polki coraz chętniej wracają do naturalnych sposobów dbania o włosy, skórę i paznokcie. Olejowanie stało się najbardziej popularnym i skutecznym sposobem na piękne, lśniące i mocne włosy. Wśród ogromu olejków wykorzystywanych do pielęgnacji włosów jednym z najbardziej skutecznych jest olejek ze słodkich migdałów.

Dlaczego olejek ze słodkich migdałów uchodzi za tak skuteczny? Przede wszystkim z powodu dużej ilości witamin i minerałów, które w sobie zawiera. Znajdziemy w nim magnez oraz witaminy A, E, B i D, które odżywią i nawilżą suche włosy. Olej należy stosować na końcówki włosów lub wykorzystać do stworzenia domowej maski na bazie żółtek jaj, miodu i cytryny.

Olejek ze słodkich migdałów zawiera także wiele gotowych preparatów do włosów. Mając na uwadze jednak maksymalny powrót do składników naturalnych należy przede wszystkim zwracać uwagę na zawartość silikonów i parabenów, które mogą osłabiać działanie drogocennych właściwości olejków.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy