Tampony na noc

Tampony na noc
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

tampony-na-noc-1Zabezpieczenie nocne

Dla wielu kobiet, które mają bardzo obfite miesiączki, trudny jest szczególnie czas w nocy. W nocy nie za bardzo jesteśmy w stanie kontrolować swoje ruchy i swoje pozycje, sprzyja to niekontrolowanym wyciekom. Stosowanie podpasek nie zawsze dostatecznie nas zabezpiecza, podpaski przesuwają się, czasami infekują nasze miejsca intymne. Kobiety, które na ogół stosowały podpaski, trudno przekonują się do używania tamponów, jednak w końcu zostają do tego zmuszone i to najczęściej właśnie z powodu przykrych, nocnych niespodzianek.
Producenci wychodząc kobietom na przeciw, wyprodukowali specjalne tampony na noc. Mają one specjalne skrzydełka, dobrze się aplikują, super wchłaniają każdą ciecz. Kobiety, które spróbowały choć raz tych tamponów, przekonały się do nich, a spokojne noce sprawiły, że zaczęły ich używać.
Tampony na noc sprzedawane są w dwóch wersjach, jedna jest super chłonna, stosowana przy bardzo silnych menstruacjach, a druga normalna, stosowana przez kobiety posiadające normalne upławy.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy