Wybielanie zębów dla zapracowanych!

Wybielanie zębów dla zapracowanych!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

moda (12)Dokładne szczotkowanie zębów oraz regularne wizyty u dentysty nie zawsze są gwarantem białych zębów. Trzeba liczyć się z tym, że wygląd naszych zębów zależy od wielu czynników wśród których jest między innymi wiek, nawyki żywieniowe, a nawet geny! Zęby mogą być zdrowe, ale co zrobić, gdy nie są wystarczająco białe? Mamy na to kilka domowych sposób!
Zacznijmy od sposobu, którego pierwsze efekty będzie widać po kilku miesiącach, ale zdecydowanie warto! Metoda jest bardzo delikatna i można sporo zaoszczędzić na zakupach! Chcąc wybielić zęby, należy zacząć je płukać olejem! Możemy wybrać kokosowy, rzepakowy, lniany, a nawet zwykły słonecznikowy. W przypadku korzystania z oleju przy wybielaniu zębów, mamy również gwarancję na zdrowotny wpływ oleju na zęby i poprawę kondycji dziąseł! Jak najlepiej wykorzystać ten sposób? Przed porannym prysznicem, należy wlać do buzi łyżeczkę wybranego oleju i płukać nim jamę ustną podczas brania prysznica. Codziennie! Efekt murowany!
Kolejną płukankę do wybielania możemy przygotować na bazie wody utlenionej! Jest to podstawowy element domowej apteczki, więc jest to kolejny środek wybielający łatwo dostępny. Jak wykorzystywać ten wybielacz? Wystarczy do dwóch małych łyżeczek wody utlenionej, dolać dwie łyżeczki przegotowanej i wystudzonej wody. Takim roztworem należy płukać zęby przez kilka minut, minimum trzy razy w tygodniu. Sposób jest delikatny dla zębów i efekty widać po tygodniu, dwóch (zależnie od częstotliwości płukania), ale zdecydowanie warto czekać na ten efekt!
Mamy też dla Was owocowy środek wybielający! Dla wszystkich miłośników bananów. Teraz nie tylko zaspokoją one głód, ale wybielą Wasze zęby. Tylko co zrobić, żeby zaczęły je wybielać? Użyj do tego skórki! Pamiętaj, żeby wybrać najbardziej dojrzałego banana, który do wybielania będzie najlepszy. Najlepiej odkroić kawałek skórki i zacząć czyścić nią zęby (oczywiście wewnętrzną częścią!) przez dwie minuty. Efekt możemy nieco wzmocnić, używając drugiej części skórki do zrobienia okładu na zęby i utrzymując go na zębach przez kolejne kilka minut. Rytuał należy powtarzać rano i wieczorem, by szybko uzyskać efekty!
A co, jeśli nie możemy czekać? I musimy wybielić nieco zęby na dzisiejsze wyjście? Biegnij do sklepu po sodę oczyszczoną! Uwaga! Koniecznie trzeba zaznaczyć, że tego sposobu NIE można używać częściej niż raz na tydzień. Najlepiej, jeśli będzie to wykorzystywane tylko w nagłych przypadkach. Co robimy z sodą? Mieszamy łyżeczkę sody oczyszczonej z kilkoma kroplami wody. Mieszankę tę dodajemy do pasty do zębów, bezpośrednio na szczoteczkę i dokładnie myjemy zęby. Jeśli korzystamy ze szczoteczki elektrycznej, nie należy czyścić zębów dłużej niż dwie minuty. Po wszystkim, wypłuczmy buzię dużą ilością wody. No i uśmiech!

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy